Повернутися на головну
English  Русский  Українська   
Консультації               Література                     Сайти                        Відео        
 

Келихи з шампанським Чим частіше чоловік вдається до штучного звеселяння спиртними напоями, тим сильніше він втрачає здатність переживати почуття радості і веселості в нормальному, тверезому стані.
      Саме у цьому і полягає наркотична сутність алкогольних напоїв: одного разу потрапивши в організм, вони змінюють обмін речовин таким чином, що для підняття тонусу і настрою людині алкоголь починає бути потрібним систематично, в дозах, що збільшуються, – так формується психічна залежність. А через деякий час вслід за психічною приходить і фізична залежність (яскравий симптом якої – похмілля).

Найстрашнішим же ефектом алкоголю, є його вплив на спадковість. У п'ючих людей, у багатьох випадках, народжуються діти із заниженим рівнем синтезу внутрішнього алкоголю, а значить, вони від народження мають пригноблюваний настрій, млявість і, як наслідок, схильність до алкоголізму.

Про прямий руйнівний вплив на здоров'ї людини і говорити не доводиться – воно має місце у будь-якому випадку вживання алкоголю.

Задумайтеся: а чи варто ставити своє здоров'я, самопочуття і настрій в залежність від алкоголю? І чи не пора прислухатися до ще однієї російської приказки: "Вино не красит, а ум гасит".1 2


Texts' author, designed and programmed by Oleksii Vintsevych, 2009-2020. All rights reserved.