Повернутися на головну
English  Русский  Українська   
Консультації               Література                     Сайти                        Відео        
 

Алкоголізм. Третя стадія.

Основною відмінною рисою третьої стадії алкоголізму є алкогольні ураження майже всіх органів людини, у тому числі і печінки, яка відповідає за нейтралізацію алкогольної отрути. Саме тому, що печінка не може більше справлятися зі своїм завданням, алкоголікові на останній стадії хвороби, достатньо мінімальної дози алкоголю для досягнення сильного сп'яніння, навіть однієї чарки горілки або келиху вина (хоча в келихах він його вже давно не п'є).

Третя стадія алкоголізму

Відмова від алкоголю на третій стадії приводить до важкого абстинентного синдрому. Саме з цієї причини, алкоголіки на цій стадії вимушені вживати спиртне постійно, невеликими дозами (кожні дві-три години по 50-80 грам міцного алкоголю). Таким чином, вони цілодобово знаходяться в стані алкогольного сп'яніння. Такий стан може продовжуватися довгі місяці і навіть роки.

У зв'язку з тим, що алкоголік майже постійно знаходиться в стані запою, увесь його організм працює на знос. Кора головного мозку у алкоголіка практично зруйнована, що є причиною його розумової деградації.

Цинізм, агресія, злість, відсутність сорому і відчуття власної гідності – це наслідки алкогольної деградації мозку.

Алкогольні припадки і психози, напади «білої лихоманки» з'являються все частіше і частіше. Розум поступово згасає. Хворий втрачає здатність виконувати роботи, що вимагають наявність розвиненого мислення або пам'яті. Лише зрідка він може підробляти на разових механічних роботах, але все рідше і рідше.

У зв'язку із згубною дією алкоголю на всі системи організму, імунітет у алкоголіків на останній стадії практично відсутній. З'являється безліч нових хвороб і загострюються старі.

Третя стадія алкоголізму триває від 2 до 5 років і в завершенні її алкоголік гине. Найчастіше причинами смерті є зупинка серця або критичні захворювання інших внутрішніх органів. Нерідкі випадки самогубства і смертей від переохолодження в зимовий період.Texts' author, designed and programmed by Oleksii Vintsevych, 2009-2020. All rights reserved.