Повернутися на головну
English  Русский  Українська   
Консультації               Література                     Сайти                        Відео        
 

МІФИ ПРО АЛКОГОЛЬ

Кожного з Вас засоби масової інформації щодня намагаються переконати в безпеці вживання алкогольних напоїв. Вся ця інформація є брехнею, направленою на збільшення об'ємів реалізації алкоголю.

Алкоголь вас вбиває!

Брехня: Випивати «культурно» або помірно - не шкідливо.
         Правда: Етиловий спирт, який входить до складу всіх алкогольних напоїв, по своїй дії на організм є сильнодіючим наркотиком, який руйнує всі органи організму і особливо мозок. Також алкоголь неминуче приводить до психічної і фізичної залежності від нього.

Брехня: Алкоголіки - це люди, що опустилися, та лежать в бруді під огорожею.
         Правда: Алкоголік - це людина, яка хвора на алкоголізм. Сучасна медицина виділяє три стадії алкоголізму. Детальніше про них ви можете прочитати на нашому сайті. Скажімо лише одне: людина, що систематично вживає алкоголь вже має щонайменше першу стадію алкоголізму. А отже - вона є алкоголіком.

Брехня: Слабкі алкогольні напої (пиво, коктейлі, вино) менш шкідливі, ніж міцні.
         Правда: До складу будь-якого алкогольного напою входить етиловий спирт, а сам напій є лише формою його доставки у Ваш організм. Для прикладу: 1 літр пива по кількості спирту дорівнює стакану горілки. Пригадайте скільки пива ви випиваєте у день? У тиждень? У місяць?

Вживання пива насичує чоловічий організм рослинними аналогами жіночих статевих гормонів, що приводить до формування фігури жіночого типу (жир на стегнах, грудях, животі), безвіллю і боязкості. У жінок пиво викликає ендокринні порушення, які приводять до безпліддя, а також, у ряді випадків, є причиною огрубіння голосу і появи так званих «пивних вус».

Крім того, пиво вкрай небезпечно для дітей, оскільки не викликає захисного рефлексу блювання і є «доріжкою» до міцніших алкогольних напоїв. А пивний алкоголізм розвивається в 3-4 рази швидше звичайного.

Що стосується вина, то воно так само завдає непоправної шкоди Вашому здоров'ю. На відміну від європейців (італійців, французів, іспанців, португальців), у яких століттями формувалися спеціальні ферменти, що нейтралізують токсичну дію алкоголю, на слов'янські народи (насамперед ті, що мешкають у північній частині континенту) вино діє згубно.1 2


Texts' author, designed and programmed by Oleksii Vintsevych, 2009-2020. All rights reserved.