Повернутися на головну
English  Русский  Українська   
Консультації               Література                     Сайти                        Відео        
 

ПОХМІЛЛЯ

Головний біль, нудота, слабкість - знайомі відчуття, чи не так? Те, що з вами відбувається після вживання алкоголю, називається синдром похмілля. Він має декілька ознак. Розглянемо кожну з них.

Похмілля

Головний біль

Кожен випадок вживання алкоголю призводить до створення у крові скупчень еритроцитів, які закупорюють собою дрібні судини головного мозку, порушуючи, таким чином його кровопостачання. В результаті кисневого голодування нервові клітини мозку відмирають. Температура усередині черепної коробки - 37 градусів Цельсія і загиблі нейрони розкладаються, отруюючи мозок. Для виведення токсинів організм вимушений направляти в головний мозок додаткову рідину, надлишок якої, і викликає головний біль.

Систематичне вживання алкоголю рано чи пізно призводить до закупорювання великих судин головного мозку. Відбувається крововилив в мозок. Це називається - інсульт.

Нудота

Алкоголь, потрапляючи в організм, викликає пошкодження усіх без виключення органів і тканин. Нудота, це сигнал попадання отрути в стравохід, а блювота - захисна реакція організму, який, таким чином намагається цю отрута - етиловий спирт видалити назовні. Таким чином, нудота є симптомом сильного отруєння Вашого організму.

Необхідно знати, що при позивах до блювоти (як під час вживання алкоголю, так і в стані похмілля) не слід стримуватися. Вирвавши прийнятий алкоголь, ви значно полегшите роботу печінки по його нейтралізації.

Слабкість

В результаті дії алкоголю порушується кровопостачання окремих ділянок внутрішніх органів і тканин. Клітини гинуть і розкладаються, отруюючи організм. Для виведення токсинів і забезпечення нормальної життєдіяльності внутрішніх органів організм витрачає величезну кількість енергії і поживних речовин. Усі органи і системи працюють на знос, викликаючи, таким чином (дівчата - прислухайтеся), прискорене старіння Вашого організму.

Для полегшення стану похмілля необхідно прийняти декілька пігулок активованого вугілля, яке зніме інтоксикацію травного тракту і пити більше рідини з високим вмістом мінералів та вітаміну С (натуральний апельсиновий або вишневий сік, солона мінеральна вода без газу). Це треба для відновлення водно-сольового балансу організму.

Якщо ж стан похмілля не проходить - викликайте лікаря!Texts' author, designed and programmed by Oleksii Vintsevych, 2009-2020. All rights reserved.