Повернутися на головну
English  Русский  Українська   
Консультації               Література                     Сайти                        Відео        
 

ЗАЧАТТЯ І АЛКОГОЛЬ

У цій статті ми коротко розглянемо ті проблеми, які виникають при зачатті дитини батьками, що вживають алкоголь.

Зачаття і алкоголь не сумісні!

Згідно результатів багаторічних досліджень, у «культурно» п'ючих батьків дитина неминуче народжується з тими або іншими фізичними або психічними відхиленнями, які рано чи пізно дадуть про себе знати (алергії, схильність до депресій, недоумство, нестабільний емоційний стан, фізична потворність і так далі). Чому?

У чоловіка...

під впливом алкоголю знижується рухливість сперматозоїдів і пошкоджується їх внутрішня спадкова структура, що в результаті негативно відбивається на здоров'ї майбутньої дитини. Усунути шкідливий вплив алкоголю на чоловічу спадковість можна, лише припинивши вживання алкоголю за 4 місяці до запланованого зачаття. За цей час алкоголь покидає організм чоловіка і сперма встигає повністю оновитися.

У жінки...

навіть при єдиноразовому вживанні алкоголю існує вірогідність ушкодження яйцеклітин, кожна з яких несе генетичну інформацію про Вашу майбутню дитину. У зв'язку з тим, що в жіночому організмі запас яйцеклітин закладається з народження і не оновлюється, вживання алкоголю жінкою взагалі неприпустимо.
      Крім того, алкоголь чинить деструктивну дію на гормональний фон жінки, що саме по собі ускладнює зачаття.

Дитина...

«культурно» п'ючих батьків при народженні в середньому має меншу масу тіла, менший зріст і відчутно відстає в розвитку від однолітків, народжених від непитущих. Така дитина має ослаблену імунну систему і більш схильна до різних захворювань.

Але головне: дитина, що народилася від п'ючих батьків, має природжену схильність до алкоголізму. У неї ослаблений захисний блювотний рефлекс і знижений психологічний поріг стійкості до першої проби алкоголю.

Знайте, що зачаття і алкоголь не сумісні!Texts' author, designed and programmed by Oleksii Vintsevych, 2009-2020. All rights reserved.