Повернутися на головну
English  Русский  Українська   
Консультації               Література                     Сайти                        Відео        
 

ЧИ МОЖНА ПИТИ АЛКОГОЛЬ? ПРИХОВАНА ЗАГРОЗА...

Чому прихована? Тому що рішення про те, вживати алкоголь чи ні, в більшості випадків приймаєте не Ви. Думка друзів, традиції, реклама, особиста звичка. Все це формує середовище, у якому тверезий образ життя не вітається. Людина, що відмовляється пити, в такому оточенні сприймається як «біла ворона», що ще більше ускладнює свідому тверду відмову від алкоголю. Не віріте?

Алкоголь - загроза вашому здоров'ю!

Подумайте, чи змогли б Ви на весіллі друга відмовитися випити келих шампанського або вина за здоров'я молодих? А на поминанні за упокой душі близького родича або друга (не дай Бог)?

Наступний аспект - залежність від алкоголю. Кожен з нас може сказати, що якщо я захочу - вживати алкоголь не буду. Але спробуйте «не захотіти» - місяць, два, три... Через місяць ви почнете замислюватись про смак пива, через два - розпочнеться рясне виділення слини, а через три - питання про те, чи можна пити алкоголь буде вже риторичним. Ви будете упевнені, що пляшка пива - це дуууже добре!

Причина полягає у тому, що етиловий спирт є наркотиком та, чим довше Ви вживаєте алкоголь, тим важче Вам «захотіти» кинути. Поступово розвивається психічна і фізична залежність від алкоголю.

Ви можете запитати «а навіщо відмовлятися? Адже можна пити алкоголь по трохи». Відповідь проста. Навіть якщо вживати алкоголь у невеликій кількості, то це все одно приводить до відмирання клітин головного мозку (по декілька тисяч нейронів на кожні 100 грам алкоголю). Таким чином втрачається мишлення, здатність до творчості та високим почуттям (любов, співчуття, ніжність, щира радість). Руйнується Особистість. Не вірите?

Спробуйте одного разу постежити за своїми друзями на тверезу голову, коли ті знаходяться в стані легкого алкогольного сп'яніння (наприклад від випитого літру пива). Зверніть увагу на зміну їх мислення, мови і поведінки. Дивно, чи не так?

Про усі ці властивості алкоголю нещодавно знято декілька фільмів, які можна завантажити тут (до речі, в них спростовується велика кількість алкогольних міфів, в т.ч. про ефективність алкоголю у профілактиці атеросклерозу).

Висновок з усього сказаного може бути лише один: якщо ви бажаєте залишатися тверезою розсудливою незалежною людиною - ніколи не вживайте алкогольні напої. Одного разу ви втратите контроль над собою і це може привести до найсумніших наслідків.Texts' author, designed and programmed by Oleksii Vintsevych, 2009-2020. All rights reserved.